Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe dla przedsiębiorców

Doradztwo podatkowe dla spółek

Szkolenia

Jesteśmy kancelarią prawno-podatkową, która specjalizuje się w efektywnym wsparciu małego i średniego biznesu. Oferujemy innowacyjne, klarowne i kompleksowe rozwiązania, które pozwalają prościej, taniej i bezpieczniej prowadzić biznes. Jesteśmy otwarci na sugestie i preferencje naszych klientów.

Świadczymy usługi w następującym zakresie:

– wybór optymalnej formy opodatkowania dochodu

Pomagamy wybrać najlepszą formę opodatkowania dochodu uzyskiwanego przez przedsiębiorców. Nie ograniczamy się tylko do skali podatkowej i podatku liniowego. Dobrze wiemy jakie możliwości daje opodatkowanie ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych oraz kartą podatkową.  Tworzymy przykładowe kalkulacje, które pozwalają wybrać najbardziej efektywny sposób opodatkowania biznesu.

– doradztwo w zakresie opodatkowania dochodu międzynarodowego

Uzyskujesz dochody z zagranicy i nie wiesz gdzie i w jaki sposób go opodatkować. Pomagamy naszym klientom intepretować umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania oraz Konwencje Modelowe OECD. Podpowiadamy kiedy i w jakiej wysokości trzeba pobrać podatek u źródła (WHT).

– doradztwo w zakresie VAT

Wskazujemy  naszym klientom kiedy muszą oraz kiedy opłaca się zarejestrować na VAT oraz VAT-UE. Doradzamy jak rozliczyć import usług oraz transakcje wewątrzwspólnotowe. Oferujemy wsparcie w rozliczeniach transakcji łańcuchowych oraz trójstronnych.

– doradztwo w zakresie składek ZUS

Oferujemy doradztwo w zakresie składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne. Podpowiadamy na jakich zasadach można skorzystać z „ulgi na start”, „małego ZUS”, „małego ZUS plus”.

– przekształcenia i restrukturyzacje

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą (JDG), ale czujesz, że warto rozwinąć swój biznes? Pomagamy wybrać najbardziej optymalną formę prowadzenia działalności gospodarczej. Przedstawimy jak opodatkowane oraz oskładkowane są spółki cywilne, jawne, komandytowe oraz komandytowo-akcyjne. Oferujemy analizę opłacalności prowadzenia działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Podpowiemy jak efektywnie wykorzystać możliwości jakie daje sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu!

Mikołaj Przybył

doradca podatkowy nr 11542

radca prawny nr PZ-4921

T: 502-468-473

M: mikolaj.przybyl@mp-consulting.pl

www.mp-consulting.pl 

4 + 6 =